Рафаел Надал се класира за третия кръг в Мадрид

На турнира на червени кортове от сериите „Мастърс“ в Мадрид, Рафаел Надал победи Андрей Кузнецов.

3444
Испанският четирикратен шампион победи в първия си мач от турнира руснака Андрей Кузнецов с 6:3, 6:3 за 78 минути. С тази победа Надал се класира за третия кръг на турнира, който е с награден фонд 5,72 милиона евро.

През целият двубой водеше Надал. В първата част поведе и удържа аванса си до края, а във стората част надделя над руснака като спечели четири поредни гейма, а с това и двубоя. За мястото на четвъртфиналите Надал ще се изправи срещу победителя от предстоящия мач между Сам Куери (САЩ) и Люка Пуйе (Франция).

Автор: plamonka